Můj tým

Jsem průvodcem na cestě za úspěchem svých spolupracovníků

Buduji tým elitních obchodníků, manažerů a realitních specialistů. Tým, kde jsou féroví, pracovití a loajální lidé, a kde to není jenom o práci, ale i o zábavě.

S manažery své spolupracovníky nejen dlouhodobě vzděláváme a konzultujeme s nimi jednotlivé zakázky, ale snažíme se je motivovat po osobní i výkonnostní stránce. Široká síť domovské společnosti Broker Consulting nabízí komplexní program analytického zázemí, marketingové a právní podpory nebo vozový park. Významný je i potenciál neustále rostoucí značky s tradicí od roku 1998.

V našem týmu pravidelně organizujeme řadu vzdělávacích, motivačních a teambuildingových akcí. Z těch oddychových vyjmenujme například odměnu za výsledky – dovolenou Egyptě, Turecku nebo USA.

Naši spolupracovníci mohou využívat zázemí pěti reprezentativních kanceláří v Liberci, Praze, Jablonci nad Nisou, Varnsdorfu a České Lípě.

Sám jsem byl v roce 2004 „v kůži začátečníka“. Jako student vysoké školy jsem přijal místo asistenta a přemýšlel o úspěchu, o uplatnění, ve kterém objevím svůj potenciál. Dnes vedu velký obchodní tým a dosáhl jsem odhalení, co je úspěch. Úspěch je mít rád svou práci, být v ní dobrý a díky ní podporovat svou rodinu a lidi kolem sebe.

Za úspěch považuji růst svých spolupracovníků, kteří do oboru často přicházejí stejně nezkušení a stejně nabití chutí pracovat jako kdysi já sám. Úspěchem se pro mě stalo každé uznání těch, které provázím těmi nejdůležitějšími životními fázemi a zároveň cestami za jejich vlastním splnění cílů.

Tím, že si sám dobře pamatuji na období, kdy jsem byl nováčkem a celou kariéru jsem si vyšlapal odzdola, tak dokážu být silnou oporou nově příchozím spolupracovníkům.

Ukázka referencí mých kolegů

Ukázka referencí mých kolegů

I Vy se můžete stát součástí našeho týmu

Stačí vyplnit formulář

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.