O mně

Pár slov o mně

Financím, realitám a budování obchodního týmu se věnuji od roku 2004, a to po celou dobu v jedné firmě. V mém oboru klienti činí zásadní životní rozhodnutí a já se tak stávám jejich průvodcem v dosažení a zabezpečení jejich cílů.

Stabilita, důvěra, bezpečí a jistota jsou těmi nejdůležitějšími hodnotami, na kterých stavím svůj přístup ke klientům. Mám malého syna a jednou mu chci předat náležitě zavedenou firmu se spokojenou klientelou, aby mohl pokračovat v započatém díle.

V rámci týmu pečujeme o víc než deset tisíc klientů, z nichž každý vyžaduje individuální přístup a hledání optimálního řešení. Právě komplexnost služeb a vedení spolupracovníků mě motivovalo k dalšímu osobnímu růstu. Prošel jsem řadou certifikací a školení upevňujících finanční, realitní, ale i manažerské schopnosti. Nově k mým certifikacím také přibyla autorizace zkoušejícího u zkoušky realitního zprostředkovatele. Mohu tak udělovat kolegům profesní kvalifikaci v oblasti realitních služeb. Na základě hodnot, které vyznávám, poskytuji prostřednictvím svého týmu profesionální služby v rámci celé republiky a jako nejlepší vizitku své práce shledávám dlouhodobý přátelský vztah se stálými klienty.

0

Financím a realitám se věnuji od roku 2004

0

V rámci týmu pečujeme o více než 10.000 klientů

0

Využívám zázemí silné společnosti, fungující už od roku 1998

Na základě hodnot, které vyznávám, poskytuji prostřednictvím svého týmu profesionální služby v rámci celé republiky a jako nejlepší vizitku své práce shledávám dlouhodobý přátelský vztah se stálými klienty.

Finanční a realitní služby od A do Z. Chci, aby značka Martin Havlík byla symbolem kvality a spolehlivosti v oblasti financí a realit.

I Vy můžete být mým klientem

Stačí vyplnit formulář

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.